Poznajmy się!

 

O Nas

Teczka Logopedy powstała z mieszanki pasji, zaangażowania i miłości do małych pacjentów. Skupiamy osoby ambitne i profesjonalne, a przy tym pełne empatii i dobrego humoru. Za cel stawiamy sobie wyposażenie Was w wiedzę i umiejętności niezbędne do kreowania idealnego warsztatu pracy terapeuty, logopedy, pedagoga i nauczyciela. Najważniejsze dla nas jest wsparcie Waszego rozwoju, abyście mogli umiejętnie wykorzystać tę wiedzę w praktyce.
Oferta szkoleniowa Teczki Logopedy obejmuje bezpłatne webinary prowadzone przez specjalistów na grupie Teczka Logopedy oraz odpłatne LogoKursy online dostępne na platformie szkoleniowej. Uczestnictwo w naszych szkoleniach uprawnia do uzyskania imiennego Certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę. Istnieje również możliwość otrzymania Zaświadczenia z bezpłatnego webinaru, pod warunkiem wsparcia wybranej akcji charytatywnej. W ofercie Teczki Logopedy znajdują się również Materiały .pdf w postaci poradników, scenariuszy zajęć i ćwiczeń terapeutycznych oraz kart pracy. Są to materiały autorskie, przygotowane i udostępniane bezpośrednio przez profesjonalistów. Koszt materiałów jest uzależniony od wkładu pracy i obszerności materiału. Teczka Logopedy wspiera twórców i nie pobiera od nich żadnej prowizji.
0 +
Kursantów
0 +
Odbytych kursów
0 +
Wykładowców

Poznaj nasz zespół

 

Zespół

Agata Lorek
Terapeuta Pedagogiczny

Nasze wsparcia akcji charytatywnych

 

Akcje Charytatywne

Kacper SMA

Wojtuś SMA

Zosia SMA

Zobacz co mówią o Nas klienci!

 

Nasze opinie

Polecam!

Wspaniale szkolenie. Profesjonalnie przygotowane, masa pomysłów, dużo materiałów do pobrania. Już wiem, że będę zwracała uwagę własnie na szkolenia Pani Beaty. Ogrom pomysłów i świetna atmosfera. Dziękuję!

Zuzia Nowakowska

Super!

Bardzo ciekawe szkolenie, wiele konkretnych wskazówek . Prowadząca chętnie dzieli się swoją wiedzą praktyka, bardzo rzetelnie przygotowuje szkolenia. Polecam.

Beata Radomska

Polecam!

Bardzo polecam szkolenia, są profesjonalne, dużo praktycznych wskazówek, ciekawa forma przekazu.

Katarzyna Korczak

Super szkolenie!

Bardzo bardzo ciekawe szkolenie. Prowadząca przekazuje dużo wskazówek. Bardzo sympatyczna i dobrze się jej słucha 🙂 Polecam i czekam na obiecane szkolenie z pomocy logopedycznych i połykania.

Basia Leszczyńska

Nigdzie się tyle nie nauczyłam!

Świetne szkolenie, fajne pomysły. teczka_logopedy na medal z tymi szkoleniami 💕👌

Agnieszka Róg