Anna Jaźwińska-Chren
neurologopeda, terapeuta MFS

Neurologopeda, terapeuta karmienia, terapeuta ortodoncji funkcjonalnej MFS, w trakcie studiów psychologicznych (V rok). Ukończyłam kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz kurs terapii ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania).  W trakcie kursu z Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej.

Pracuję z pacjentami z dysfunkcjami mięśniowo-czynnościowymi twarzoczaszki i jamy ustnej, z pacjentami ortodontycznymi z wadami zgryzu, z pacjentami z dysfunkcjami stawów skroniowo-żuchwowych. 

Przez ostatnie lata doskonaliłam się̨ w zakresie diagnostyki i terapii trudności z karmieniem niemowląt oraz dzieci starszych.  Uczestniczyłam w wielu kursach dotyczących tej tematyki, a zdobytą wiedzę sprawdzam w praktyce zdobywając kolejne doświadczenia podczas codziennej pracy z najmłodszymi. Wspieram także rodziców dzieci z trudnościami w karmieniu.

Bliskie mojemu sercu, zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym, są założenia TSR: koncentracja na pozytywach, rozwiązaniach, teraźniejszości i przyszłości, oraz przekonanie, że kierunek terapii wyznacza nie problem, a potrzeby.

Prywatnie jestem mamą i żoną, miłośniczką podróży, dobrej kuchni i skandynawskich kryminałów.