TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH
0(0)

Trening umiejętności społecznych TUS *Kurs Video + Certyfikat

‏‏‎ ‎

️Certyfikowany Kurs Premium®

Zapraszamy do udziału w szkoleniu w nowej formule

 

🔶🔶🔶

Zdobądź kompetencje jako Trener Umiejętności Społecznych do pracy z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera, spektrum Autyzmu, ADHD, z częściowymi zaburzeniami w rozwoju. Dziećmi nieśmiałymi, lękowymi, wycofanymi, poszukującymi wsparcia w rozpoznawaniu i przeżywaniu emocji, poprawy samopoczucia.

Nabędziesz umiejętności, które pomogą Tobie i dziecku w przeżywaniu i uczeniu się adekwatnego reagowania na napięcia emocjonalne i fizyczne, pohamują niekontrolowane reakcje, poprawią samoocenę i koncentrację uwagi.

🔶🔶🔶

 

ZAPISZ SIĘ NA 3-godzinny KURS PREMIUM:

🔆 Trening umiejętności społecznych 🔆


Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu i przygotowuje do:

prowadzenia Treningów Umiejętności Społecznych w formie indywidualnej oraz grupowej z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, także z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi z zaburzeniami i niepełnosprawnością, jak również z zaburzeniami psychicznymi.


Kurs pozwala na uzyskanie oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności zawodowych osób, które mają już odpowiednie przygotowanie kierunkowe. Jest kursem doskonalącym, potwierdzającym udział w szkoleniu uprawniającym do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem wiedzy uzyskanej podczas szkolenia.Imienny Certyfikat z suplementem stanowi potwierdzenie kompetencji i umiejętności w zakresie TUS. 


 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem – certyfikat stanowi potwierdzenie kompetencji i umiejętności w zakresie danej dziedziny i jest pełnowartościowym dokumentem.

📚 Obszerne materiały szkoleniowe.

🔰 60-dniowy dostęp do nagrania.

🔔 Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej i uzyskaj ODPOWIEDZI na nurtujące Cię PYTANIA!

 

PLAN KURSU:

🔶 Czym jest TUS?

🔶 Trener TUS – kto może nim zostać?

🔶 Zasady przygotowania otoczenia do zajęć TUS – sala zajęć i kuferek trenera.

🔶 Tworzenie grupy – zasady i praktyczne wskazówki.

🔶 Cele pracy w grupie.

🔶 Plan spotkania TUS.

🔶 Zasady grupy.

🔶 Gry i zabawy do wykorzystania na każdym etapie zajęć.

🔶 Omówienie wykorzystania w praktyce dołączonych do szkolenia materiałów do druku.

🔶 Wykorzystanie gier i pomocy dostępnych na rynku.

 


Kurs przeprowadzi

wójcik

 Anna Wójcik neurologopeda, oligofrenopedagog, nauczyciel, trener TUS

 

 


 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Jesteś niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

 

Osiągnięcia

  • Zdobędziesz kompetencje do jako Trener Umiejętności Społecznych do pracy z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera, spektrum Autyzmu, ADHD, z częściowymi zaburzeniami w rozwoju, dziećmi nieśmiałymi, lękowymi, wycofanymi, poszukującymi wsparcia w terapii TUS.

Program

1‏‏‎ ‎3h

Szkolenie/Materiały

KURS/Materiały3:00:00

O autorze

4.92 (92 ratings)

311 produktów

30816 uczestników

89 

Wymagania

  • Kurs video. Otrzymujesz 60-dniowy dostęp do szkolenia i materiałów. Uczysz się w dowolnym czasie i tempie.

Docelowi odbiorcy

  • Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli, logopedów, neurologopedów, pedagogów, terapeutów pedagogicznych, dyrektorów, trenerów. Szkolenie przygotowuje do pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spectrum Autyzmu, z zespołem Aspergera, ADHD, całościowymi zaburzeniami w rozwoju, dziećmi nieśmiałymi, wycofanymi, poszukującymi wsparcia,pracownicy socjalni, psychologowie, pedagodzy, nauczyciele i osoby współpracującym z dzieckiem z niepełnosprawnością, zaburzeniami rozwoju,
TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH