Zaburzenia zmysłów u osób po incydencie neurologicznym 07.11.2022 + Szkolenie na żywo/certyfikat/nagranie szkolenia

69  VAT

Opis

SZKOLENIE CERTYFIKOWANE PREMIUM ⭐

 

📑DATA kursu:  07.11.2022 🕙 GODZINA kursu: 19.00 – 21.00


‼️ CENA  ZA KURS TO 69 ZŁ ‼️

 
🔔Przed szkoleniem otrzymasz przypomnienie. Koniecznie sprawdź folder SPAM!

 

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ DODATKOWO:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem – certyfikat stanowi potwierdzenie kompetencji i umiejętności w zakresie danej dziedziny i jest pełnowartościowym dokumentem.

📚 Materiały szkoleniowe.

🔰 20-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania!

🔔 Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej i uzyskaj ODPOWIEDZI na nurtujące Cię PYTANIA!

 

 

 

 

PLAN KURSU:

 

🔶 Procesy inwolucyjne w funkcjonowaniu zmysłów u osób dorosłych:

opis zmian zachodzących w obszarze zmysłów postępujących wraz z wiekiem (na poziomie ośrodkowym i obwodowym) oraz ich konsekwencje dla chorego: m.in. choroby oczu, zmiana postrzegania wzrokowego, zmniejszanie się pola widzenia, głuchota starcza, brak odporności na dystraktor itp. 

🔶 Procesy patologiczne w funkcjonowaniu zmysłów m.in. 

– wzrok (m.in. niedowidzenie połowicze, agnozje wzrokowe, prozopagnozja itp.) – omówienie, przykłady, diagnoza i terapia.

– słuch (m.in. zaburzenia słuchu fonemowego, agnozje, amuzja itp.) – omówienie, przykłady, diagnoza i terapia.

– narząd czucia a procesy uwagowe (m.in. pomijanie stronne, agnozje, anozognozja, czucie powierzchniowe, czucie głębokie itp.) – omówienie, konsultacje specjalistyczne, konsekwencje dla funkcjonowania chorego.

– smak i węch (m.in. anosmia) – omówienie, konsultacje specjalistyczne, konsekwencje dla funkcjonowania pacjenta. 

.

 

👩‍🎓 Kurs poprowadzi nasza SPECJALISTKA:

dr Anna Siudak

Adiunkt w Katedrze Logopedii i Zaburzeń Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie; absolwentka filologii polskiej UJ oraz logopedii UP w Krakowie; neurologopeda w Centrum Origin Karków; glottodydaktyk w Centrum Nauczania Języka Polskiego Jako Obcego UP w Krakowie. Specjalistka wczesnej interwencji logopedycznej i terapeutycznej, terapii miofunkcjonalnej i PNF; członek Zarządu Małopolskiego Oddziału PTL oraz redaktorka naukowych wydawnictw „Nowa Logopedia” i „Neurologopedia”; autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz pomocy logopedycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w terapii osób dorosłych chorych neurologicznie, dzieci z zaburzeniami artykulacyjnymi oraz w nauczaniu wymowy obcokrajowców. W badaniach naukowych koncentruje się na diagnozie i terapii logopedycznej w przebiegu chorób neurologicznych u osób dorosłych, pre- i postnatalnej stymulacji dzieci oraz nauczaniu wymowy dzieci dwujęzycznych i obcokrajowców.

 

 

ZDOBĄDŹ SZKOLENIE W NOWEJ NIŻSZEJ CENIE tylko 37 zł 
-> Pakiet promocyjny 7 szkoleń- ODBIERZ 1 SZKOLENIE GRATIS!
 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Jesteś niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

 

➔ Szkolenia posiadają Akredytację Kuratora Oświaty i mogą być finansowane ze środków publicznych.

➔ Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

➔ Kurs można zamówić z odroczonym 21-dniowym terminem płatności dla placówki oświatowej lub indywidualnie.

➔ Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych