Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolu. Bank pomysłów + scenariusze zajęć dla dzieci 3-6 lat *Szkolenie na żywo + nagranie, certyfikat /31.08.2022

59 

Opis

 

 ⭐️ CERTYFIKOWANY KURS ⭐️

 

🔶

Jeżeli jesteś logopedą i pracujesz w przedszkolu, prowadzisz terapię logopedyczną w formie zajęć grupowych i indywidualnych LUB po prostu nie wiesz jak zabrać się za organizowanie zajęć logopedycznych w gabinecie i grupie przedszkolnej to z pewnością kurs będzie pomocny!  Podczas szkolenia zaprezentujemy przykładowe scenariusze zajęć, które otrzymasz od nas w prezencie. Nauczymy Cię zachęcających i interesujących ćwiczeń do terapii i profilaktyki na zajęciach grupowych i indywidualnych, bo satysfakcja z zajęć, to najlepszy dowód na ich skuteczność.

!🔶
PODCZAS KURSU

 

🔶Zajęcia grupowe i indywidualne w przedszkolu. Bank pomysłów + scenariusze zajęć dla dzieci 3-6 lat  🔶

 

Nauczysz się prowadzić grupowe i indywidualne zajęcia logopedyczne.
Zapoznasz się z praktycznymi ćwiczeniami oddechowymi, fonacyjnymi, logorytmicznymi, słuchu fonematycznego, usprawniającymi motorykę narządów mowy, artykulacyjnymi.
Poznasz rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolym.
Otrzymasz gotowe scenariusze zajęć z podkładami muzycznymi dla dzieci 3-6 lat!
Otrzymasz gotowe karty pracy!

 


START KURSU

📑Data kursu: 31.08.2022  🕙 Godzina kursu: 19.00 – 21.30

Jeśli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu na żywo, skorzystaj z dostępu do nagrania, które możesz obejrzeć w dogodnym terminie
🔔Przed szkoleniem otrzymasz przypomnienie. Koniecznie sprawdź folder SPAM!

 

🔔 CENA  ZA KURS TO 59 ZŁ 🔔

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ DODATKOWO:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem – certyfikat stanowi potwierdzenie kompetencji i umiejętności w zakresie danej dziedziny i jest pełnowartościowym dokumentem.

📚 Materiały szkoleniowe.

🔰 20-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania! Przy zakupie pakietu dostęp automatycznie wydłuży się do 30 dni.

🔔 Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej i uzyskaj ODPOWIEDZI na nurtujące Cię PYTANIA!

 

 

PLAN KURSU:

 

🔶 Cele grupowych zabaw logopedycznych.

🔶 Zasady prowadzenia grupowych zabaw logopedycznych.

🔶 Rozwój mowy dzieci w wieku przedszkolnym.

🔶 Ćwiczenia ortofoniczne: oddechowe, fonacyjne, logorytmiczne, słuchu fonematycznego, usprawniające motorykę narządów mowy, artykulacyjne.

🔶 Omówienie przykładowych, autorskich scenariuszy grupowych zabaw logopedycznych dla dzieci z grup: 3-latków, 4-latków, 5 – 6-latków.

🔶 Prezentowane karty pracy uczestnicy szkolenia otrzymają w formacie pdf.


Kurs przeprowadzi nasza SPECJALISTKA:

mgr Beata Nedwidek

NEDWIDEK

logopeda, terapeuta miofunkcjonalny, pedagog specjalny. Specjalizuje się w terapii funkcji prymarnych, ORM i dyslalii – szczególnie sygmatyzmu i rotacyzmu


Zdobądź szkolenia w nowej niższej cenie 34 ZŁ

-> Pakiet promocyjny 10 szkoleń – ODBIERZ 2 SZKOLENIA GRATIS!


  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Jesteś niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

Może spodoba się również…

  • Badania przesiewowe – szybko i skutecznie *Szkolenie on-line + Certyfikat

    49