Promocja!

Terapia czaszkowo-krzyżowa – w czym może pomóc podczas terapii logopedycznej – 15.06.2022 + nagranie szkolenia

129  69 

Kategoria:

Opis

 

 ⭐️ CERTYFIKOWANY KURS PREMIUM ⭐️

 

🔸🔸🔸

Na czym polega terapia czaszkowo-krzyżowa? W ostatnich latach mówi się o niej coraz częściej! Podczas zbliżającego się szkolenia przybliżymy Ci na
czym polega terapia czaszkowo-twarzowa i dlaczego warto włączyć tą metodę w terapię logopedyczną!

🔸🔸🔸

 

Zapisz się na kurs PREMIUM

 

✴️ TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA – W CZYM MOŻE POMÓC PODCZAS TERAPII LOGOPEDYCZNEJ ✴️

 

i poznaj podstawowe zasady wykonywania terapii! Dowiesz się w jakich zaburzeniach najlepiej pracować terapią czaszkowo-krzyżową i czy zawsze jest
bezpieczna? Przybliżmy Ci również anatomię układu nerwowego i psychosomatykę – aspekt niezwykle ważny w terapii logopedycznej.
Ekspercka wiedza w pigułce!

 

START KURSU

📑Data kursu: 15.06.2022  🕙 Godzina kursu: 19.00 – 21.00

 

🔔 CENA PROMOCYJNA ZA KURS TO 69 ZŁ 🔔
CENA REGULARNA 129

 

PROMOCJA-SZKOLEN

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem

📚 Obszerne materiały szkoleniowe i  bonusy

🔰 20-dniowy dostęp do nagrań!

🔔  Skonsultuj się z prowadzącą podczas szkolenia i uzyskaj odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania

 

PLAN KURSU:

 

🔸  Co to jest terapia czaszkowo- krzyżowa?

🔸  Kim jest terapeuta czaszkowo-krzyżowy?

🔸  Anatomia układu nerwowego niezbędna do zrozumienia terapii.

🔸  Czy terapia czaszkowo-krzyżowa zawsze jest bezpieczna?

🔸  Czy logopeda może być terapeutą czaszkowo-krzyżowym?

🔸  W jakich zaburzeniach warto pracować terapią czaszkowo-krzyżową?

🔸  Podstawowe zasady wykonywania terapii.

🔸 Psychosomatyka- bardzo ważny aspekt, również w terapii logopedycznej.

 

 

Kurs przeprowadzi nasza SPECJALISTKA:

Klara Francuz-Matwiejczyk

 

Fizjoterapeutka, logopedka i studentka osteopatii. W pracy zawodowej łączy dwie specjalizacje. Głównie zajmuje się̨ zaburzeniami zlokalizowanymi w obszarze czaszki i twarzoczaszki, szyjnego odcinka kręgosłupa, stawów skroniowo- żuchwowych, krtani i aparatu artykulacyjnego oraz uwalnianiem napięć w ciele spowodowanych stresem i traumą. Pracuje z niemowlakami, dziećmi oraz osobami dorosłymi. Doświadczenie zdobywała w szpitalach, klinikach, poradniach specjalistycznych, hospicjach. Uczyła się ̨ od niezwykłych terapeutów i instruktorów z całego świata, którzy inwestowali czas i energię w to, aby mogła coraz lepiej towarzyszyć pacjentom w ich powrocie do zdrowia. Jako logopeda pracuje głównie technikami manualnymi. Fascynuje ją ludzkie ciało i to jak logicznie jest ze sobą połączone. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową pracę języka, ponieważ to właśnie język w ogromnym stopniu odpowiada za prawidłowy zgryz, kształtowanie zatok, prawidłowe ssanie, żucie i połykanie oraz mowę. Postawa ciała jest w nieodłączny sposób powiązana z symetryczną pracą języka i funkcjonalną pracą stawów skroniowo- żuchwowych. Jest również terapeutą metody czaszkowo- krzyżowej oraz terapeutą i diagnostą zaburzeń Integracji Sensorycznej. Tworzy interdyscyplinarne zespoły z ortodontami, psychoterapeutami, ginekologami i lekarzami innych specjalizacji. Wraz z siostrą założyła Pracownie fizjoterapeutyczną i psychoterapeutyczną – Odcienie Kobiet w której wraz z innymi terapeutami skupiają się na holistycznym podejściu do zdrowia kobiet i dzieci.

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

Może spodoba się również…