Rozwój funkcji poznawczych – ćwiczenia wspomagające percepcję wzrokową, słuchową, kinestetyczną, dotykową, pamięć i uwagę – film

39 

Kategoria:

Opis

️ CERTYFIKOWANY KURS®

Brakuje Ci pomysłów na ćwiczenia wspomagające rozwój funkcji poznawczych? Potrzebujesz inspiracji do stymulowania percepcji wzrokowej, słuchowo – kinestetycznej, dotykowej, pamięci i uwagi? Weź udział w naszym szkoleniu i dowiedz się tego, co niezbędne w praktyce!

 

Po zakupie kursu otrzymasz:

⚜️ imienny Certyfikat z suplementem,

🔆 bogate materiały szkoleniowe,

🔰 10-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania przez całą dobę!

 

 

📑 Plan szkolenia:

✅ Czym są funkcje poznawcze i dlaczego są dla nas tak ważne?

✅ Percepcja wzrokowa – kontrast, identyfikacja, róznicowanie.

✅ Ćwiczenia wspomagające percepcję wzrokową.

✅ Percepcja słuchowa – habituacja, odbieranie, przetwarzanie.

✅ Ćwiczenia wspomagające percepcję słuchową.

✅ Percepcja dotykowa i kinestetyczna – faktura, wrażliwość, własne ciało.

✅ Ćwiczenia wspomagające percepcję dotykową i kinestetyczną.

✅ Ćwiczenia wspomagające percepcję dotykową i kinestetyczną.

✅ Pamięć, uwaga, myślenie – rodzaje pamięci, koncentracja uwagi, myślenie symboliczne, kodowanie, wnioskowanie, zaburzenia pamięci i uwagi.

✅ Ćwiczenia pamięci, uwagi i zadania rozwijające myślenie.

 

Kurs poprowadzi:

DAGMARA KUBIAK
mgr Dagmara Kubiak

ukończyła studia na kierunku pedagogika specjalna z zakresu edukacji i rehabilitacji osób niepełnosprawnych intelektualnie z terapią pedagogiczną oraz edukacji i terapii osób z autystycznego spektrum zaburzeń, a także studia podyplomowe z nauczania języka polskiego jako obcego. Doświadczenie zdobywała jako nauczyciel wspomagający na etapie edukacji wczesnoszkolnej w klasie o innowacyjnym programie opartym o Symultaniczno-Sekwencyjną Naukę Czytania® i system Numicon, a także jako nauczyciel rewalidacji. Obecnie pracuje w szkole podstawowej jako nauczyciel wspomagający w klasie pierwszej. W ramach prywatnej praktyki jest terapeutą pedagogicznym dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, dysleksją oraz dzieci dwujęzycznych. Prowadzi również zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne z wykorzystaniem systemu Numicon. Propaguje metody multisensorycznego nauczania matematyki i prowadzi szkolenia z tego zakresu. Autorka strony www.blogedukacyjny.pl

 

• Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie i zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
• Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
• Niezadowolony z kursu? W ciągu 7 dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.