Podstawy logopedii w ujęciu interdyscyplinarnym *Szkolenie on-line + Certyfikat

55 

Kategoria:

Opis

 

 ⭐️ CERTYFIKOWANY KURS PREMIUM ⭐️

 

Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla stomatologów – zapisz się i zdobądź przydatne umiejętności rozpoznawania zaburzeń funkcji prymarnych!
Funkcje prymarne mają duży wpływ na rozwój mowy dziecka oraz na budowę zgryzu i uzębienie.

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS PREMIUM

 

🌀 PODSTAWY LOGOPEDII  🌀

Dowiedz się jak umiejętnie rozpoznawać zaburzenia związane z oddychaniem, żuciem, gryzieniem i pozycja spoczynkową języka u swoich pacjentów!

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem

📚 Obszerne materiały szkoleniowe i  bonusy

🔰 20-dniowy dostęp do nagrań!

🔔  Skonsultuj się z prowadzącą podczas szkolenia i uzyskaj odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania

 

 

 

PLAN KURSU:

 

🌀 Współpraca logopedy i stomatologa

🌀 Rozwój mowy – normy

🌀 Najczęstsze wady wymowy, czyli na co zwrócić uwagę w rozmowie z pacjentem (m.in. rotacyzm, seplenienie boczne, seplenienie międzyzębowe)

🌀 Główne przyczyny wad wymowy

🌀 Funkcje prymarne w logopedii, jak rozpoznać zaburzenia: – oddychania (oddychanie ustami, niedrożność nosa) – przełykania (przełykanie infantylne) – żucia (brak żucia, żucie asymetryczne) – pozycji spoczynkowej języka

🌀 Jak rozpoznać skrócone wędzidełko języka i na co ma ono wpływ

🌀 Jak rozpoznać skrócone wędzidełko wargi górnej i na co ma ono wpływ

🌀 Wpływ funkcji prymarnych na wady zgryzu

🌀 Omówienie narzędzia diagnostycznego określającego ewentualną potrzebę konsultacji u logopedy lub neurologopedy

🌀 Pytania, dyskusja

 

Kurs przeprowadzi nasza SPECJALISTKA:

mgr Anna Karowicz

ANNA KAROWICZ

 

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, neurologopeda, pedagog, wykładowca akademicki w Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej. Zwolenniczka multidyscyplinarnej współpracy i holistycznego spojrzenia na terapię logopedyczną. Ekspertka Radia Zet i portalu ABC Zdrowie. Uczestniczka licznych konferencji i autorka artykułów naukowych dotyczących między innymi współpracy logopedy z pedagogiem, wczesnej interwencji logopedycznej i sytuacji logopedów w czasie pandemii wirusa Covid-19. Uczestniczka licznych szkoleń dotyczących m.in. masażu logopedycznego, elektrostymulacji, tapingu logopedycznego, SMURF, karmienia terapeutycznego, wczesnej interwencji logopedycznej i wielu innych. Jest członkinią Kapituły Planszowa Gra Roku oraz współpracuje przy tworzeniu gier edukacyjnych. Terapię logopedyczną prowadzi przez zabawę korzystając przede wszystkim z gier planszowych. W internecie można ją znaleźć jako Logopeda Ukulele ze względu na miłość do tego instrumentu i wykorzystywanie go w terapii logopedycznej.

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.