Masaż logopedyczny w praktyce logopedycznej *Kurs video

69 

Opis

 

 ⭐️ CERTYFIKOWANY KURS PREMIUM ⭐️

 

💠💠💠

Dotyk jest niezwykle ważnym elementem pracy terapeuty. W ten sposób możemy oddziaływać na organizm pacjenta i sprawić, że terapia będzie
jeszcze bardziej skuteczna!  Jednak, aby to zrobić należy znać fizjologię i anatomię masowanego obszaru!
Chcesz zdobyć profesjonalną wiedzę za zakresu masażu logopedycznego?

 

Zapisz się na kurs PREMIUM:

 

 🔷 MASAŻ LOGOPEDYCZNY W PRAKTYCE LOGOPEDYCZNEJ  🔷

 

Podczas kursu dowiesz się w jakim celu stosować masaż logopedyczny, poznasz najważniejsze korzyści płynące z masażu i nauczysz się praktycznych
technik masażu!

 

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem

📚 Obszerne materiały szkoleniowe i  bonusy

🔰 60-dniowy dostęp do nagrań!

 

 

PLAN KURSU:

 

🔷 Moc dotyku- po co stosować masaż logopedyczny i na jakie struktury możemy oddziaływać?

🔷 Korzyści płynące z masażu logopedycznego i wskazania do stosowania.

🔷 Przeciwskazania i czerwone flagi – jak je rozpoznać?

🔷 Anatomia (palpacyjna) obszaru głowy i szyi- podstawa do wykonywania masażu.

🔷 Ergonomia pracy terapeuty.

🔷 Techniki masażu zewnętrznego.

🔷 Techniki masażu wewnątrz jamy ustnej.

 

 

Kurs przeprowadzi nasza SPECJALISTKA:

Klara Francuz-Matwiejczyk

 

Fizjoterapeutka, logopedka i studentka osteopatii. W pracy zawodowej łączy dwie specjalizacje. Głównie zajmuje się̨ zaburzeniami zlokalizowanymi w obszarze czaszki i twarzoczaszki, szyjnego odcinka kręgosłupa, stawów skroniowo- żuchwowych, krtani i aparatu artykulacyjnego oraz uwalnianiem napięć w ciele spowodowanych stresem i traumą. Pracuje z niemowlakami, dziećmi oraz osobami dorosłymi. Doświadczenie zdobywała w szpitalach, klinikach, poradniach specjalistycznych, hospicjach. Uczyła się ̨ od niezwykłych terapeutów i instruktorów z całego świata, którzy inwestowali czas i energię w to, aby mogła coraz lepiej towarzyszyć pacjentom w ich powrocie do zdrowia. Jako logopeda pracuje głównie technikami manualnymi. Fascynuje ją ludzkie ciało i to jak logicznie jest ze sobą połączone. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową pracę języka, ponieważ to właśnie język w ogromnym stopniu odpowiada za prawidłowy zgryz, kształtowanie zatok, prawidłowe ssanie, żucie i połykanie oraz mowę. Postawa ciała jest w nieodłączny sposób powiązana z symetryczną pracą języka i funkcjonalną pracą stawów skroniowo- żuchwowych. Jest również terapeutą metody czaszkowo- krzyżowej oraz terapeutą i diagnostą zaburzeń Integracji Sensorycznej. Tworzy interdyscyplinarne zespoły z ortodontami, psychoterapeutami, ginekologami i lekarzami innych specjalizacji. Wraz z siostrą założyła Pracownie fizjoterapeutyczną i psychoterapeutyczną – Odcienie Kobiet w której wraz z innymi terapeutami skupiają się na holistycznym podejściu do zdrowia kobiet i dzieci.

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

Może spodoba się również…