KURS TERAPIA MIOFUNKCJONALNA Systemowy program strefy orofacjalnej® – Certyfikowane szkolenie TM

199 

Opis

❓Chciałbyś zostać Terapeutą Miofunkcjonalnym?

Terapia miofunkcjonalna MFT to specjalny program funkcjonalny umożliwiający kompleksowe podejście do pacjenta, a co więcej, leczenie przyczyny zaburzeń, a nie ich skutków.

🔅Zapisz się już dziś na  4-godzinny KURS z Terapii Miofunkcjonalnej® i otrzymaj Certyfikat ukończenia kursu TERAPIA MIOFUNKCJONLNA ®

❓Co osiągniesz?

✅Po ukończeniu kursu przeprowadzisz profesjonalną diagnozę nienormatywnej pracy ust, języka i żuchwy oraz nienormatywnego oddychania, nieprawidłowości zgryzowych, ankyloglosji i parafunkcji.

✅Nauczysz się efektownego prowadzenia terapii nienormatywnych pozycji spoczynkowych poszczególnych elementów sfery orofacjalnej, oddychania, parafunkcji oraz ankyloglosji.

⚜️Otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu TERAPIA MIOFUNKCJONALNA® wraz z pełnymi kompetencjami do prowadzenia terapii miofunkcjonalnej.

📚 Materiały szkoleniowe

🔰 20-dniowy dostęp do nagrań!

🔔 Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej i uzyskaj ODPOWIEDZI na nurtujące Cię PYTANIA!

 

ROSIŃSKA

 

🔅 Plan kursu

1. Pozycje spoczynkowe żuchwy, języka oraz ust:

-zaburzenia, objawy oraz konsekwencje.

2. Oddychanie torem ustnym i nosowym:

-charakterystyka, zaburzenia oraz konsekwencje.

3. Zgryz- rodzaje wady zgryzu, przygotowanie pacjenta do terapii ortodontycznej.

4. Parafunkcje- rodzaje parafunkcji, konsekwencje oraz sposoby terapii.

5. Ankyloglosia- przygotowanie do zabiegu oraz opieka nad pacjentem po zabiegu frenotomii.

Krótkie wędzidełko i jego konsekwencje. Ćwiczenia wzmacniające i usprawniające język.

 

🔅 Kurs zostanie przeprowadzony przez 

mgr Aleksandra Rosińska
– logopeda, neurologopeda, pedagog specjalny, nauczyciel języka polskiego jako obcego, terapeuta miofunkcjonalny, specjalista wczesnej interwencji neurologopedycznej. Ukończyła studia logopedyczne w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń i warsztatów. Pracuje głównie z dziećmi do 7 r.ż., a także miofunkcjonalnie z dorosłymi pacjentami ortodontycznymi. Prowadzi stronę Logopeda przedszkolny – Aleksandra Rosińska na Facebooku. Tworzy i publikuje liczne pomoce przydatne w terapii zaburzeń komunikacji językowej u dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, niedokształceniem mowy pochodzenia korowego, dzieci dwujęzycznych, z dyslalią.

 

*Cena szkolenia pokrywa koszty materiałów szkoleniowych oraz 10- dniowego dostępu do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania.

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.