Jak uczyć języka polskiego jako obcego dzieci ukraińskie? Warsztat pracy dla logopedów, nauczycieli i wolontariuszy – 10.05.2022 – Szkolenie na żywo/certyfikat/nagranie szkolenia

59 

Opis

 

 ⭐️ CERTYFIKOWANY KURS ⭐️

 

🔷🔷🔷

Zapoznaj się, z podstawami metodyki nauczania języka polskiego jako obcego a dodatkowo dowiedz się, jakie są techniki terapeutyczne wspierające NJPJO u dzieci w różnym wieku.

🔷🔷🔷

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS PREMIUM:

JAK UCZYĆ JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO DZIECI UKRAIŃSKIE? 

WARSZTAT PRACY DLA LOGOPEDÓW, NAUCZYCIELI I WOLONTARIUSZY

 

START KURSU

📑 Data kursu: 10.05.2022  🕙 Godzina kursu: 19.00 – 21.00

 

📣 Jeśli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu na żywo, skorzystaj z dostępu do nagrania, które możesz obejrzeć w dogodnym terminie.

 

🔔 CENA  ZA KURS TO 59 ZŁ 🔔

 

🔔Przed szkoleniem otrzymasz przypomnienie. Koniecznie sprawdź folder SPAM!

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ DODATKOWO:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem – certyfikat stanowi potwierdzenie kompetencji i umiejętności w zakresie danej dziedziny i jest pełnowartościowym dokumentem.

📚 Materiały szkoleniowe.

🔰 20-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania! Przy zakupie pakietu dostęp automatycznie wydłuży się do 30 dni.

🔔 Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej i uzyskaj ODPOWIEDZI na nurtujące Cię PYTANIA!

 

JAK UCZYĆ JEZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO DZIECI UKRAINSKIE

 

PLAN KURSU:

 

🔷 Podstawy metodyki nauczania języka polskiego jako obcego (NJPJO), czyli jak teoria może pomóc w rozpoczęciu pracy z dzieckiem ukraińskim?

🔷 Programowanie języka polskiego jako obcego:

– Formy zabawy z dzieckiem w wieku przedszkolnym,

– Językowe wymagania edukacyjne wobec dziecka w wieku szkolnym.

🔷 Nauka czytania jako stymulacja rozwoju języka drugiego.

🔷 Techniki terapeutyczne wspierające NJPJO u dzieci w różnym wieku.

🔷 Język polski a ukraiński – o podobieństwach i różnicach, czyli jak nie wpaść w słowiańskie pułapki.

🔷 Uczeń z doświadczeniem migracji a doświadczeniem uchodźctwa – refleksje własne.

 

Kurs przeprowadzi nasza SPECJALISTKA:

dr Anna Siudak

Adiunkt w Katedrze Logopedii i Zaburzeń Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie; absolwentka filologii polskiej UJ oraz logopedii UP w Krakowie; neurologopeda w Centrum Origin Karków; glottodydaktyk w Centrum Nauczania Języka Polskiego Jako Obcego UP w Krakowie. Specjalistka wczesnej interwencji logopedycznej i terapeutycznej, terapii miofunkcjonalnej i PNF; członek Zarządu Małopolskiego Oddziału PTL oraz redaktorka naukowych wydawnictw „Nowa Logopedia” i „Neurologopedia”; autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz pomocy logopedycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w terapii osób dorosłych chorych neurologicznie, dzieci z zaburzeniami artykulacyjnymi oraz w nauczaniu wymowy obcokrajowców. W badaniach naukowych koncentruje się na diagnozie i terapii logopedycznej w przebiegu chorób neurologicznych u osób dorosłych, pre- i postnatalnej stymulacji dzieci oraz nauczaniu wymowy dzieci dwujęzycznych i obcokrajowców.

 

Zdobądź szkolenia w nowej niższej cenie!

 -> KUP PAKIET PROMOCYJNY 5 SZKOLEŃ PREMIUM ZA 250 ZŁ <-

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

Może spodoba się również…