Promocja!

Fizjoterapia w gabinecie logopedycznym. Współpraca fizjoterapeuty i logopedy- jak budować efektywny zespół terapeutyczny – 28.04.2022 + nagranie szkolenia

129  69 

Kategoria:

Opis

 

 ⭐️ CERTYFIKOWANY KURS PREMIUM ⭐️

 

💠💠💠

Do niedawna każda specjalizacja zajmowała się tylko obszarem swoich zainteresowań, z góry przypisanych dla danego zawodu.

Praca fizjoterapeuty kończyła się u podstawy czaszki, a ręce logopedy nie dotykały niczego poniżej szyi.

Na szczęście nowe podejścia pokazują jak skuteczna jest praca w zgranych zespołach terapeutycznych.

Jednak, aby efektywnie współpracować potrzebujemy dobrze się komunikować.

Wymaga to znajomości specyficznej terminologii oraz kompetencji i umiejętności drugiej strony.

Na szkoleniu poznamy specyfikę pracy w zespołach logopeda-fizjoterapeuta oraz sposoby na skuteczną komunikację i wymianę informacji.

Porozmawiamy na temat tego jak bardzo fizjoterapia jest potrzebna podczas terapii logopedycznej i jak może wspomóc pacjenta w wybranych zaburzeniach.

💠💠💠

 

Zapisz się na zbliżający kurs PREMIUM

 

🔷 Fizjoterapia w gabinecie logopedycznym. Współpraca fizjoterapeuty i logopedy- jak budować efektywny zespół terapeutyczny 🔷

 

START KURSU

📑Data kursu: 28.04.2022  🕙 Godzina kursu: 19.00 – 21.00

 

🔔 CENA PROMOCYJNA ZA KURS TO 69 ZŁ 🔔
CENA REGULARNA 129

 

PROMOCJA-SZKOLEN

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem

📚 Obszerne materiały szkoleniowe i  bonusy

🔰 20-dniowy dostęp do nagrań!

🔔  Skonsultuj się z prowadzącą podczas szkolenia i uzyskaj odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania

 

 

PLAN KURSU:

💠 Czy fizjoterapeuta zawsze jest potrzebny logopedzie?

💠 Fizjoterapeuta pracujący w jamie ustnej i logopeda diagnozujący postawę ciała- fizjologopedia jako nowa nauka?

💠 Dlaczego warto budować zespoły terapeutyczne?

💠 Jakich informacji od logopedy potrzebuje fizjoterapeuta, aby mógł skutecznie wspomóc terapię logopedyczną?

💠 Problem z komunikacją w zespole logopeda-fizjoterapeuta- jak mówić „tym samym językiem”?

💠 Fizjoterapeutyczne zalecenia dla pacjentów podczas terapii logopedycznej. Przykładowe terapie.

💠 Jak przekonać pacjenta, że wizyta u fizjoterapeuty jest konieczna?

 

Kurs przeprowadzi nasza SPECJALISTKA:

Klara Francuz-Matwiejczyk

 

Fizjoterapeutka, logopedka i studentka osteopatii. W pracy zawodowej łączy dwie specjalizacje. Głównie zajmuje się̨ zaburzeniami zlokalizowanymi w obszarze czaszki i twarzoczaszki, szyjnego odcinka kręgosłupa, stawów skroniowo- żuchwowych, krtani i aparatu artykulacyjnego oraz uwalnianiem napięć w ciele spowodowanych stresem i traumą. Pracuje z niemowlakami, dziećmi oraz osobami dorosłymi. Doświadczenie zdobywała w szpitalach, klinikach, poradniach specjalistycznych, hospicjach. Uczyła się ̨ od niezwykłych terapeutów i instruktorów z całego świata, którzy inwestowali czas i energię w to, aby mogła coraz lepiej towarzyszyć pacjentom w ich powrocie do zdrowia. Jako logopeda pracuje głównie technikami manualnymi. Fascynuje ją ludzkie ciało i to jak logicznie jest ze sobą połączone. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową pracę języka, ponieważ to właśnie język w ogromnym stopniu odpowiada za prawidłowy zgryz, kształtowanie zatok, prawidłowe ssanie, żucie i połykanie oraz mowę. Postawa ciała jest w nieodłączny sposób powiązana z symetryczną pracą języka i funkcjonalną pracą stawów skroniowo- żuchwowych. Jest również terapeutą metody czaszkowo- krzyżowej oraz terapeutą i diagnostą zaburzeń Integracji Sensorycznej. Tworzy interdyscyplinarne zespoły z ortodontami, psychoterapeutami, ginekologami i lekarzami innych specjalizacji. Wraz z siostrą założyła Pracownie fizjoterapeutyczną i psychoterapeutyczną – Odcienie Kobiet w której wraz z innymi terapeutami skupiają się na holistycznym podejściu do zdrowia kobiet i dzieci.

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.