Edukacja matematyczna na zajęciach logopedycznych z systemem Numicon

39 

Kategoria:

Opis

️ CERTYFIKOWANY KURS®

Czy wiesz, w jaki sposób wspierać umiejętności matematyczne u dzieci podczas terapii?

Numicon to brytyjski system budowania umiejętności matematycznych u dzieci. Jego podstawą są multisensoryczne klocki zaprojektowane z myślą o dziecięcych strategiach uczenia się. System Numicon pozwala na stymulację funkcji umysłowych i poznawczych, takich jak kategoryzacja, szeregowanie, układanie sekwencji, stymulowanie pamięci słuchowej i wzrokowej. To idealne narzędzie do pracy!

Po zakupie kursu otrzymasz:

⚜️ imienny Certyfikat z suplementem,

🔆 bogate materiały szkoleniowe,

🔰 10-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania przez całą dobę!

 

 

📑 Plan szkolenia

1. Nabywanie kompetencji matematycznych.
2. Wspieranie rozwoju kluczowych umiejętności matematycznych.
3. Numicon, jako system mulitsensoryczny.
4. Kolejne etapy wprowadzania systemu Numicon (1-8).
5. Propozycje zabaw i ćwiczeń do konkretnych etapów.

 

Kurs poprowadzi:

DAGMARA KUBIAK

mgr Dagmara Kubiak

Ukończyła studia na kierunku pedagogika specjalna z zakresu edukacji i rehabilitacji osób niepełnosprawnych intelektualnie z terapią pedagogiczną oraz edukacji i terapii osób z autystycznego spektrum zaburzeń, a także studia podyplomowe z nauczania języka polskiego jako obcego. Doświadczenie zdobywała jako nauczyciel wspomagający na etapie edukacji wczesnoszkolnej w klasie o innowacyjnym programie opartym o Symultaniczno-Sekwencyjną Naukę Czytania® i system Numicon, a także jako nauczyciel rewalidacji. Obecnie pracuje w szkole podstawowej jako nauczyciel wspomagający w klasie pierwszej. W ramach prywatnej praktyki jest terapeutą pedagogicznym dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, dysleksją oraz dzieci dwujęzycznych. Prowadzi również zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne z wykorzystaniem systemu Numicon. Propaguje metody multisensorycznego nauczania matematyki i prowadzi szkolenia z tego zakresu. Autorka strony www.blogedukacyjny.pl.

 

• Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie i zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
• Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
• Niezadowolony z kursu? W ciągu 7 dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.