Promocja!

Działalność nierejestrowana Czas na BIZNES *Szkolenie on-line + Certyfikat

59  VAT

Opis

⭐ SZKOLENIE CERTYFIKOWANE

Zastanawiasz się, jakie są zasady prowadzenia działalności nierejestrowanej oraz jak dokumentować koszty? 

 

 

Jak wiesz założenie działalności nierejestrowanej to dobry pomysł dla osób, które chcą postawić pierwsze kroki w biznesie lub dorobić do domowego budżetu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że poprzez brak ustawy zawodowej odnośnie logopedów, często borykamy się z niespójnością i spornością dotyczącą szczegółów wpisania do rejestru działalności leczniczej. 

Chcesz dowiedzieć się, czy działalność nierejestrowaną należy gdzieś zgłosić lub ile wynosi maksymalny miesięczny przychód z takiej działalności? Zastanawiasz się, jak wygląda sytuacja z posiadaniem kasy fiskalnej oraz kto wystawia rachunki a kto faktury? Dowiedz się jakie warunki trzeba spełnić, aby prowadzić działalność nierejestrową oraz w jaki sposób należy rozliczać się z urzędem skarbowym z działalności nierejestrowej. Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy podczas naszego szkolenia, które poprowadzi doradca podatkowy i księgowa!

 

 

📣  CENA  ZA KURS TO 59 ZŁ 📣


 

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ DODATKOWO:

 

📜 Imienny Certyfikat z suplementem – certyfikat stanowi potwierdzenie kompetencji i umiejętności w zakresie danej dziedziny i jest pełnowartościowym dokumentem.

📚 Materiały szkoleniowe.

🔰 120-dniowy  dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania!

🔔 Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej i uzyskaj ODPOWIEDZI na nurtujące Cię PYTANIA!

PLAN KURSU:

🔷 Zasady prowadzenia działalności nierejestrowanej.

🔷 Limit przychodów.

🔷 Dokumentowanie kosztów.

🔷 Składki ZUS.

🔷 Rozliczenie roczne.

🔷 Obowiązek rejestracji działalności gospodarczej.

 

👩‍🎓 Kurs poprowadzi nasza SPECJALISTKA:

Patrycja Mikuła

Doradca podatkowy, księgowa. Współpracuje z wieloma wydawnictwami w zakresie prawa podatkowego, bilansowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

NIE PRZEGAP! Zapisz się już TERAZ
 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Jesteś niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

 

Może spodoba się również…