Dysfunkcje orofacjalne Przyczyny i terapia wad zgryzu w ujęciu stomatologicznym *Szkolenie on-line+Certyfikat

79  VAT

Opis

 ⭐️ CERTYFIKOWANY KURS PREMIUM⭐️

🔻🔻🔻

Dysfunkcje orofacjalne mają częsty wpływ na wady zgryzu. Jeśli zastanawiasz się, czy wczesna utrata zębów mlecznych może wpływać na rozwój wady
zgryzu lub jak uczyć dzieci prawidłowo oddychać zapisz się na nasze szkolenie.
Podczas kursu zdobędziesz praktyczną wiedzę i poznasz podstawowy podział zgryzu, a także sposoby radzenia sobie ze ssaniem kciuka.
🔺🔺🔺

 

ZAPISZ SIĘ NA KURS PREMIUM:

✴️ Dysfunkcje orofacjalne
Przyczyny i terapia wad zgryzu w ujęciu stomatologicznym ✴️

 

 

 

BIORĄC UDZIAŁ W KURSIE OTRZYMUJESZ:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem

📚 Obszerne materiały szkoleniowe i  bonusy

🔰 120-dniowy dostęp do nagrań!

🔔 Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej i uzyskaj ODPOWIEDZI na nurtujące Cię PYTANIA!

 

 

 

 

PLAN KURSU:

 

✴️ Fizjologia i prawidłowy rozwój dziecka

✴️ Oddychanie :

Dlaczego pełni tak ważną funkcję w prawidłowym rozwoju

Jak uczyć dzieci prawidłowo oddychać

Oddychanie a migdałki

✴️ Język :

Pozycja spoczynkowa

Pozycja podczas połykania

Mobilność

Wędzidełko

✴️ Mięśnie i ich równowaga , a prawidłowy rozwój ( siły z jakimi oddziałują na prawidłowy, bądź nieprawidłowy rozwój szczęk )

✴️ Czy wczesna utrata zębów mlecznych wpływa na rozwój wady zgryzu?

✴️ Ssanie kciuka– jak sobie z tym poradzić

✴️ Podstawowy podział zgryzów

 

 

Kurs przeprowadzi nasza SPECJALISTKA:

dr Katarzyna Niezborała

Jestem lekarzem stomatologiem. W 2003 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi i od tego czasu ustawicznie rozwijam swoją wiedzę z zakresu stomatologii odtwórczej, ortodoncji i chirodoncji. W 2021 roku ukończyłam 3 letni program „ Master in Orthodontics” by City of London Dental School, otrzymując “Graduate Diploma in Orthodontic and Dentofacial Orthopeadic”.W trakcie kilkunastu lat trwania międzynarodowej praktyki stomatologicznej, zjednałam sobie, kilka już pokoleń oddanych pacjentów, dzięki najwyższym kwalifikacjom oraz niezwykłemu osobistemu zaangażowaniu. Powyższe cechy stały się kluczowymi w kształtowaniu filozofii działania moich placówek. Jestem członkiem European Orthodontic Society mając nieustanny kontakt z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ortodoncji jak również z najlepszymi specjalistami na świecie. Leczę pacjentów z zaburzeniami ortodontycznymi i SSŻ (stawu skroniowo – żuchwowego). Wielu z moich pacjentów znajduje wreszcie rozwiązanie problemu bólów głowy, uszu, zawrotów głowy, klikającym i blokującym się stawem skroniowo żuchwowym.Podejście holistyczne nakazuje mi patrzeć na człowieka jako na całość i dążyć do poprawy zdrowia ogólnego, dzięki leczeniu prowadzącemu do prostego profilu, zdrowych stawów skroniowo – żuchwowych i pięknego, szerokiego uśmiechu.

 

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

 


 

Szkolenie posiada Akredytację Kuratora Oświaty i może być finansowane ze środków publicznych.

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.).

Może spodoba się również…