Darmowy webinar – Praktyczne rozwiązania podczas terapii logopedycznej dziecka z ORM – część II – 28.07.2022

Kategoria:

Opis

 ⭐️ DARMOWY WEBINAR ⭐️
 
 
 
🔆🔆🔆

Opóźniony rozwój mowy wyróżnia się tym, że mowa dziecka pojawia się z około półrocznym czy też większym opóźnieniem, w porównaniu z innymi dziećmi w tym samym wieku, które prawidłowo się rozwijają. Podczas webinaru poznasz nowe propozycje zabaw logopedycznych podczas terapii dziecka z ORM. Dodatkowo zostanie omówiony przegląd pomocy logopedycznych, książek i zabawek, które można wykorzystać podczas terapii dziecka z ORM. 

🔆🔆🔆
 

TEGO WSZYSTKIEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU

 

💠Praktyczne rozwiązania podczas terapii logopedycznej dziecka z ORM – część II💠

 

START WEBINARU

📑 Data: 28.07.2022  🕙 Godzina: 20.00 

 

Webinar odbędzie się na grupie FB TECZKA LOGOPEDY

Jeśli zapiszesz na spotkanie przez naszą stronę otrzymasz stosowne przypomnienie oraz bezpośredni link do webinaru. Nie zapomnij dołączyć do grupy przed spotkaniem.

 
Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Ignasia w jego walce o życie
Wspieramy akcję ->SKARBONKA  <-
 

 

PLAN SPOTKANIA

 

🔆 Krótkie przypomnienie, od czego można zacząć terapię logopedyczną dziecka z ORM.
 
🔆 Przegląd kolejnych pomocy logopedycznych, książek i zabawek, które można wykorzystać podczas terapii dziecka z ORM.
 
🔆 Nowe propozycje zabaw logopedycznych podczas terapii dzieci z ORM, do których szybko przygotujemy pomoce diy.
 
 
 
Webinar przeprowadzi SPECJALISTKA:

Sylwia Armijak

Jestem neurologopedą – absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie pracuję głównie z dziećmi w przedziale wiekowym od pierwszego do siódmego roku życia. Swój warsztat pracy kształtuję od momentu rozpoczęcia studiów, ponieważ już podczas nich byłam bardzo aktywna – działałam w kole naukowym, brałam udział w wolontariatach, stażach i praktykach, które wykraczały poza program studiów. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu szybko rozpoczęłam pracę zawodową, dlatego posiadam już długi staż pracy i wiele sprawdzonych pomysłów, które sprawdzają się podczas terapii. W swojej pracy bazuję na swojej kreatywności i otwartym umyśle. Tak jak w każdym dziecku, tak w każdym przedmiocie widzę potencjał i potrafię stworzyć coś z niczego. Taka terapia sprawia mi przyjemność i pozwala odnosić sukcesy. 

W pracy z dzieckiem z ORM staram się stawiać na skuteczną komunikację oraz świetną zabawę. Wierzę, że dzięki holistycznemu podejściu do dziecka oraz zabawom, które angażują wiele zmysłów, szybciej można osiągnąć sukces terapeutyczny, ale przede wszystkim – dać możliwość dziecku na osiągnięcie sukcesu. 

Prywatnie jestem mamą trzyletniej Melanii, która pozwoliła mi spojrzeć na terapię dziecka w zupełnie inny, lepszy sposób oraz prowadzę na Instagramie profil, na którym pokazuję cząstkę mojego życia i dużą część pracy (@logopedyczne_rozkminy_mamy). 

Może spodoba się również…