Akcja charytatywna – darmowy webinar – Współpraca logopedy z rodzicem dziecka objętego terapią logopedyczną – 22.04.2022 – nagranie webinaru

Kategoria:

Opis

 ⭐️ DARMOWY WEBINAR ⭐️

 

Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Hanię w jej walce o życie!

 

🔻🔻🔻

Nie wiesz jak przekazać informacje dotyczące diagnozy logopedycznej rodzicowi? Zapisz się na darmowy webinar i zdobądź cenne wskazówki!

🔺🔺🔺

 

TEGO WSZYSTKIEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU

 

🔅Współpraca logopedy z rodzicem dziecka objętego terapią logopedyczną🔅

START WEBINARU

📑 Data: 22.04.2022  🕙 Godzina: 19.00 

 

Webinar odbędzie się na grupie FB TECZKA LOGOPEDY

Jeśli zapiszesz na spotkanie przez naszą stronę otrzymasz stosowne przypomnienie oraz bezpośredni link do webinaru. Nie zapomnij dołączyć do grupy przed spotkaniem.

 

Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Hanię w jej walce o życie
Wspieramy akcję ->SKARBONKA  <-

 

📜 Każdy, kto chciałby uzyskać Certyfikat uczestnictwa wraz z podziękowaniem za zaangażowanie się w akcję charytatywną proszony jest o wrzucenie min. 20 zł do skarbonki Hani.

Po wpłacie na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z pomagam.pl, która będzie zawierała link do wygenerowania zaświadczenia!

 

PLAN SPOTKANIA

 

⭐ Jak przeprowadzić wywiad logopedyczny.

⭐ Jak przekazać rodzicowi informacje na temat diagnozy logopedycznej.

 

Webinar przeprowadzi SPECJALISTKA:

Paulina Czapiewska

Z wykształcenia jestem logopedą, muzykoterapeutą, terapeutą pedagogicznym oraz nauczycielem wczesnoszkolnym. Na codzień pracuje w przedszkolu, a jako logopeda pracuję od 4 lat. Od marca 2021 tworze stronę “Pani Słówko” zarówno na Facebooku, jak i instagramie (pani_slowko), dzięki której przekazuję rodzicom niezbędne informacje dotyczące rozwoju mowy dziecka oraz tego, jak można zapobiec powstawaniu zaburzeń mowy. W swojej pracy kieruję się głównie współpracą z rodzicem, dlatego temat webinaru jest mi szczególnie bliski. Oprócz logopedii uwielbiam rośliny, wyroby z ceramiki Bolesławieckiej oraz spędzanie czas na zwiedzaniu Kaszub, którymi jestem zauroczona.