Akcja charytatywna – darmowy webinar – Praktyczne rozwiązania podczas terapii logopedycznej dziecka z ORM – 07.04.2022 – nagranie webinaru

Kategoria:

Opis

 ⭐️ DARMOWY WEBINAR ⭐️

 

Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Hanię w jej walce o życie!

 

🔶🔶🔶

Jeśli chcesz dowiedzieć się, od czego można zacząć terapię logopedyczną dziecka z ORM oraz jakie są szybkie sposoby na pomocne DIY w terapii logopedycznej dołącz do naszego webianru!

🔶🔶🔶

 

TEGO WSZYSTKIEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU

 

⭐️ Praktyczne rozwiązania podczas terapii logopedycznej dziecka z ORM ⭐️

START WEBINARU

📑 Data: 07.04.2022  🕙 Godzina: 20.00 

 

Webinar odbędzie się na grupie FB TECZKA LOGOPEDY

Jeśli zapiszesz na spotkanie przez naszą stronę otrzymasz stosowne przypomnienie oraz bezpośredni link do webinaru. Nie zapomnij dołączyć do grupy przed spotkaniem.

 

Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Hanię w jej walce o życie
Wspieramy akcję ->SKARBONKA  <-

 

📜 Każdy, kto chciałby uzyskać Certyfikat uczestnictwa wraz z podziękowaniem za zaangażowanie się w akcję charytatywną proszony jest o wrzucenie min. 20 zł do skarbonki Hani.

Po wpłacie na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z pomagam.pl, która będzie zawierała link do wygenerowania zaświadczenia!

 

PLAN SPOTKANIA

🔶 Od czego można zacząć terapię logopedyczną dziecka z ORM.

🔶 Przegląd pomocy logopedycznych, które można wykorzystać podczas terapii dziecka z ORM.

🔶 Szybki sposób na pomoce DIY w terapii logopedycznej.

🔶 Pomysły na prowadzenie zeszytu logopedycznego.

🔶 Propozycje zabaw/ćwiczeń związanych z tematyką wiosenną.

 

Webinar przeprowadzi SPECJALISTKA:

Sylwia Armjak

Jestem neurologopedą – absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie pracuję głównie z dziećmi w przedziale wiekowym od pierwszego do siódmego roku życia. Swój warsztat pracy kształtuję od momentu rozpoczęcia studiów, ponieważ już podczas nich byłam bardzo aktywna – działałam w kole naukowym, brałam udział w wolontariatach, stażach i praktykach, które wykraczały poza program studiów. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu szybko rozpoczęłam pracę zawodową, dlatego posiadam już długi staż pracy i wiele sprawdzonych pomysłów, które sprawdzają się podczas terapii. W swojej pracy bazuję na swojej kreatywności i otwartym umyśle. Tak jak w każdym dziecku, tak w każdym przedmiocie widzę potencjał i potrafię stworzyć coś z niczego. Taka terapia sprawia mi przyjemność i pozwala odnosić sukcesy. 

W pracy z dzieckiem z ORM staram się stawiać na skuteczną komunikację oraz świetną zabawę. Wierzę, że dzięki holistycznemu podejściu do dziecka oraz zabawom, które angażują wiele zmysłów, szybciej można osiągnąć sukces terapeutyczny, ale przede wszystkim – dać możliwość dziecku na osiągnięcie sukcesu. 

Prywatnie jestem mamą trzyletniej Melanii, która pozwoliła mi spojrzeć na terapię dziecka w zupełnie inny, lepszy sposób oraz prowadzę na Instagramie profil, na którym pokazuję cząstkę mojego życia i dużą część pracy (@logopedyczne_rozkminy_mamy).