Akcja charytatywna – darmowy webinar – Połączenie kompleksowej diagnostyki z nowoczesnymi technikami stymulacji obszaru orofacjalnego – 15.02.2022 – nagranie szkolenia

Kategoria:

Opis

 ⭐️ DARMOWY WEBINAR ⭐️

 

Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Dagmarę w jej walce o życie!

 

❇️❇️❇️

Do kompleksowej oraz profesjonalnej diagnozy obszaru ustno-twarzowego niezbędna jest wiedza na temat jego struktur, ich biomechaniki oraz wpływu na realizację funkcji prymarnych takich jak oddychanie, pobieranie pokarmów czy też ich obróbka. Istotna jest również wiedza z zakresu normy oraz patologii działania obszaru orofacjalnego. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat kompleksowej diagnostyki oraz nowoczesnych technik stymulacji obszaru orofacjalnego zapisz się na darmowy webinar!
❇️❇️❇️

 

TEGO WSZYSTKIEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU

 

⭐️ Połączenie kompleksowej diagnostyki z nowoczesnymi technikami stymulacji obszaru orofacjalnego ⭐️

Dodatkowo otrzymasz praktyczne wskazówki na temat tego, jak wygląda kompleksowa diagnoza struktury i funkcji orofacjalnych oraz poznasz nerwy twarzowe i ich implikacje na mapie mięśni kompleksu ustno-twarzowego!

START WEBINARU

📑 Data: 15.02.2022  🕙 Godzina: 20.00 

 

Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj DAGMARĘ w jej walce o życie
Wspieramy akcję ->SKARBONKADAGMARY <-

 

📜 Każdy, kto chciałby uzyskać Certyfikat uczestnictwa wraz z podziękowaniem za zaangażowanie się w akcję charytatywną proszony jest o wrzucenie min. 20 zł do skarbonki Dagmary.

Po wpłacie na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z pomagam.pl, która będzie zawierała link do wygenerowania zaświadczenia!

 

 

PLAN SPOTKANIA

⭐️ Nerwy twarzowe i ich implikacje na mapie mięśni kompleksu ustno-twarzowego

⭐️ Biomechanika normatywnej pracy obszaru ustno – twarzowego

⭐️ Zaburzenia biomechaniki obszaru oro-facjalnego i ich wpływ na niemormatywne realizowanie funkcji prymarnych

⭐️ Kompleksowa diagnoza struktury i funkcji orofacjalnych

⭐️ Nowoczesne techniki stymulacji obszaru orofacjalnego

 

Webinar przeprowadzi SPECJALISTKA:

mgr Magdalena Mazur

Neurologopeda, surdologopeda, terapeuta Empathy Dolls, terapeuta karmienia z wykorzystaniem m.in. elementów wg. koncepcji Human Touh, providerer – terapeuta metody Johannesa IAS, terapeuta miofunkcjonalny, terapeuta kinesiotapingu neurologopedycznego, terapeuta systemu MFS, terapeuta wykorzystujcy elementy kompleksowej, neurofizjologicznej koncepcji terapeutycznej Castillo Moralesa oraz wielbicielka terapii neurobiologicznej prof. Cieszyńskiej, dyrektor Centrum Neuroterapii i Neurorehabilitacj NSL Magdalena Mazur.

 

 

 

Może spodoba się również…