Akcja charytatywna – darmowy webinar – Jąkanie u dzieci w wieku przedszkolnym – 17.05.2022 – nagranie webinaru

Kategoria:

Opis

 ⭐️ DARMOWY WEBINAR ⭐️
 
Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Gosię w jej walce o życie!
 
🔻🔻🔻

Chcesz zdobyć praktyczne wskazówki na temat profilaktyki, diagnozy oraz terapii jąkania u dzieci w wieku przedszkolnym? Dowiedz się jak pomagać dziecku z jąkaniem.

🔺🔺🔺
 

TEGO WSZYSTKIEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS DARMOWEGO WEBINARU

 

🔅Jąkanie u dzieci w wieku przedszkolnym🔅

START WEBINARU

📑 Data: 17.05.2022  🕙 Godzina: 20.00 

 

Webinar odbędzie się na grupie FB TECZKA LOGOPEDY

Jeśli zapiszesz na spotkanie przez naszą stronę otrzymasz stosowne przypomnienie oraz bezpośredni link do webinaru. Nie zapomnij dołączyć do grupy przed spotkaniem.

 
Zapisz się na bezpłatny webinar logopedyczny i wesprzyj Gosię w jej walce o życie
Wspieramy akcję ->SKARBONKA  <-
 

PLAN SPOTKANIA

  🔆 Jąkanie – co to takiego? 🔆 Profilaktyka, diagnoza, terapia. 🔆 Wsparcie dziecka z jąkaniem – jak można pomagać? 🔆 Polecane materiały.  
Webinar przeprowadzi SPECJALISTKA:

Joanna Szymczakowska

Magister filologii polskiej, nauczyciel wychowania przedszkolnego, neurologopeda kliniczny. Absolwentka warsztatów dla terapeutów jąkania, organizowanych przez The Stuttering Foundation of America na Uniwersytecie w Bostonie (2017) oraz na Uniwersytecie Waszyngtońskim w Seattle (2019). Od kilku lat zajmuje się terapią zaburzeń płynności mowy. Brała udział w licznych szkoleniach i konferencjach dotyczących metod terapii jąkania. Współorganizowała grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci jąkających się i ich rodziców. Publikowała na łamach czasopisma „Forum Logopedy” na temat wsparcia dzieci jąkających się w przedszkolu. Prowadzi terapię logopedyczną dzieci i dorosłych. Jest laureatką Grantu im. prof. Gene’a Bruttena, który otrzymała podczas IV Edycji Międzynarodowej Konferencji Logopedycznej „Zaburzenia płynności mowy” organizowanej w czerwcu 2021 r. przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Na co dzień pracuje w Przedszkolu nr 35 z oddziałami integracyjnymi „Tęczowy Domek” oraz prowadzi Gabinet Logopedyczny „Wymówione” we Wrocławiu.