Jąkanie cz. 2 *Kurs video

89 

ZDOBĄDŹ KOMPLEKSOWĄ WIEDZĘ!

Zapisz się na szkolenia dotyczące jąkania!

Otrzymujesz materiały, certyfikat oraz dostęp 60-dniowy dostęp do każdego szkolenia!

Opis:

 🔷  TERAPIA NIEPŁYNNOŚCI MOWY DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM. JĄKANIE WCZESNODZIECIĘCE

 🔷  TERAPIA JĄKANIA U OSÓB DOROSŁYCH

Szkolenia poprowadzi nasza specjalistka mgr Katarzyna Turnau-Matynia – Filolog i logopeda specjalizujący się w terapii jąkania. Prowadziła badania dotyczące obrazu osób jąkających się, funkcjonującego w świadomości osób niejąkających się.

Zaznacz dwa szkolenia:


Opis

mgr Katarzyna Turnau-Matynia

Filolog i logopeda specjalizujący się w terapii jąkania. Prowadziła badania dotyczące obrazu osób jąkających się, funkcjonującego w świadomości osób niejąkających się. Pozwoliło jej to wypracować metody pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jąkającymi się. Od 2011 roku prowadziła zajęcia logopedyczne w świetlicy, a potem w placówce wsparcia dziennego, prowadzonej przez Caritas Polska. Przewodnicząca zachodniopomorskiego oddziału polskiego związku logopedów.

 

 


  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Jesteś niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.