0(0)

Terapia zaburzeń mowy u dziecka z zespołem trzeciego migdała 2.07

‏‏‎ ‎

Celem szkolenia jest omówienie metodyki postępowania logopedycznego w przypadku zespołu objawów potocznie określanych zespołem trzeciego migdała, który jest związany z przerostem migdałka gardłowego lub też z jednoczesnym przerostem migdałków podniebiennych. Podczas warsztatu uczestnik dowie się jak wygląda mowa dziecka z przerośniętym migdałem. Pozna elementy diagnozy. Dowie się jak zaplanować terapię oraz otrzyma zestaw różnorodnych ćwiczeń wspomagających terapię.

 

Otrzymujesz imienny Certyfikat z suplementem, materiały szkoleniowe oraz 10-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania! 24h przez 10 dni w tygodniu!
Podczas szkolenia możesz zadawać pytania.

 

Data kursu:  02.07.2021 Godzina kursu: 19.00 – 21.00

 

Plan szkolenia

1. Charakterystyka zaburzeń mowy u dzieci z przerostem migdałów.

2. Diagnoza dziecka z zespołem trzeciego migdała.

3. Planowanie terapii u dzieci z przerośniętymi migdałami.

4. Przykładowe ćwiczenia w terapii dzieci z zespołem trzeciego migdała:

(ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia narządów artykulacyjnych, ćwiczenia w połykaniu, ćwiczenia słuchowe).

 

Kurs poprowadzi mgr Justyna Pietrzak
neurologopeda, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny.

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

Program

2‏‏‎ ‎2h

Szkolenie/Materiały

Dostęp do szkolenia:
Materiały do pobrania:

O autorze

4.86 (84 ratings)

204 produktów

13599 uczestników

Jestem neurologopedą, pedagogiem specjalnym i terapeutą pedagogicznym. Specjalizuję się w pracy z dziećmi z ORM, z zaburzeniami mowy o typie afazji oraz z grupy ryzyka dysleksji. Od kilkunastu lat pracuję jako logopeda w jednej z łódzkich poradni oraz w szkole podstawowej, a także prowadzę własny gabinet terapeutyczny. Przez kilka lat współpracowałam ze Stowarzyszeniem Osób po Zabiegach Chirurgicznych Krtani w Łodzi, gdzie pełniłam funkcję członka zarządu i prowadziłam terapię logopedyczną na turnusach rehabilitacyjnych. Brałam udział w wielu projektach edukacyjnych organizowanych na terenie województwa łódzkiego (m.in. „Przedszkolak też potrafi”, „7 ścieżek do szkolnego sukcesu”, „Poradzę sobie”, „Dobry start”).
5.00 (1 ratings)

12 produktów

0 uczestników

Symbol zastępczy
39 

Docelowi odbiorcy

  • Szkolenie kierowane jest do początkujących logopedów,
  • studentów logopedii, logopedów z doświadczeniem pragnących usystematyzować swoją wiedzę oraz innych specjalistów, rodziców.