0(0)

Terapia opóźnionego rozwoju mowy – warsztat praktyczny od samogłoski po proste, dwusylabowe wyrazy – film

‏‏‎ ‎

️ CERTYFIKOWANY KURS®

Dołącz do niesamowitego kursu on-line, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę praktyczną! Wyłącznie forma warsztatowa! Po szkoleniu będziesz wiedzieć jak należy prawidłowo i skutecznie przeprowadzić terapię opóźnionego rozwoju mowy!
Na szkoleniu omówione będą czynniki praktyczne wspomagające proces terapeutyczny, z uwagą na rodziców, którzy stanowią bardzo ważny komponent terapii oraz na samą osobę logopedy.

Po zakupie kursu otrzymasz:

⚜️ imienny Certyfikat z suplementem,

🔆 bogate materiały szkoleniowe,

🔰 10-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania przez całą dobę!

 

 

📑 Plan szkolenia

 1. Słownik czynny dziecka. Jak liczyć słowa wypowiadane przez dziecko? Prowadzenie dziennika mowy dziecka.
 2. Stymulujące środowisko. Jak stworzyć odpowiednie warunki do rozwoju mowy dziecka. Różnica między kąpielą słowną a zalewaniem dziecka mową.
 3. Rola rodziców w procesie terapeutycznym. Dla uczestników gotowa do wydruku ulotka: Jak stymulować rozwój mowy dziecka, bawiąc się z nim w domu.
 4. Postawa logopedy w procesie terapeutycznym. Cechy osobowościowe terapeuty pracującego z małym dzieckiem. Jakie elementy wykorzystać, by skupić wzrok dziecka na twarzy logopedy, być z drugim człowiekiem w interakcji.
 5. Co to jest pauza terapeutyczna i dlaczego jest ważna w procesie nabywania mowy.
 6. Przedstawienie gier i zabaw logopedycznych, pomocy własnoręcznie wykonanych, pomysłów na przekształcenie rzeczy codziennego użytku w logopedyczne pomoce dydaktyczne. Tak, aby dziecko zaczęło artykułować proste dźwięki mowy: samogłoski, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, sylaby otwarte i proste, dwusylabowe wyrazy.

 

Kurs poprowadzi

mgr Angelika Bartnik 
neurologopeda, pedagog specjalny

 

 • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie i zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
 • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
 • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7 dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

Osiągnięcia

 • Głównym celem szkolenia jest uposażenie uczestników w wiedzę praktyczną. Przedstawienie gier i zabaw logopedycznych, pomocy własnoręcznie wykonanych, pomysłów na przekształcenie rzeczy codziennego użytku w logopedyczne pomoce dydaktyczne. Tak, aby dziecko zaczęło artykułować proste dźwięki mowy – samogłoski, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, sylaby otwarte i proste, dwusylabowe wyrazy. Zamysłem jest rozbudzenie kreatywności i wyobraźni osób pracujących z małymi pacjentami, aby terapia dzieci z opóźnionym rozwojem mowy była dla nich ciekawa, atrakcyjna i efektywna.
 • Na szkoleniu omówione będą czynniki praktyczne wspomagające proces terapeutyczny, z uwagą na rodziców, którzy stanowią bardzo ważny komponent terapii oraz na samą osobę logopedy.

Program

2‏‏‎ ‎2h

Szkolenie/Materiały

Szkolenie-dostęp1:49:48
Materiały/pobierz

O autorze

4.97 (70 ratings)

271 produktów

20314 uczestników

39 

Docelowi odbiorcy

 • Szkolenie kierowane jest do początkujących logopedów, studentów logopedii, logopedów z doświadczeniem pragnących usystematyzować swoją wiedzę, neurologopedów, pedagogów specjalnych, oligofrenopedagogów, nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, surdologopedów, rodziców.