0(0)

Terapia logopedyczna dziecka z Zespołem Aspergera *Kurs Video + Certyfikat

‏‏‎ ‎

️ CERTYFIKOWANY KURS®

 

🔻🔻🔻

Spektrum zaburzeń autystycznych to temat budzący wiele kontrowersji w społeczeństwie. Mimo wielu edukacyjnych akcji społecznych wciąż istnieje przekonanie, że autyzm to choroba, która wyklucza dotkniętą nią osobę z funkcjonowania społecznego… Jako logopedzi powinniśmy uświadamiać otoczenie o różnorodności nasilenia objawów ASD, podkreślając także istnienie dużej grupy osób z zespołem Aspergera. Dzieci z ZA mają trudności z rozpoczynaniem interakcji społecznych i niewerbalnym porozumiewaniem się. Ich reakcje są uznawane za atypowe, co zdecydowanie utrudnia im budowanie relacji i nabywanie wiedzy o świecie. To właśnie na barkach logopedów spoczywa odpowiedzialność za właściwe prowadzenie działań terapeutycznych ukierunkowanych na usprawnianie ich języka i komunikacji.

🔺🔺🔺

Chcesz nauczyć się, jak przeprowadzić diagnozę logopedyczną dziecka z zespołem Aspergera i poznać tajniki tworzenia odpowiedni planu postępowania? Zapisz się na to szkolenie!

 

PO ZAKUPIE KURSU OTRZYMASZ:

📜 Imienny Certyfikat z suplementem – certyfikat stanowi potwierdzenie kompetencji i umiejętności w zakresie danej dziedziny i jest pełnowartościowym dokumentem.

📒 MATERIAŁY szkoleniowe.

🔰 Po kursie zdobędziesz 60-dniowy dostęp do NAGRANIA ze szkolenia.

⭐ Skorzystaj z WIEDZY I PRAKTYCZNEGO doświadczenia prowadzącej.

 

 

📑  Plan szkolenia

🔶 Zespół Aspergera – charakterystyka zaburzenia, objawy.

🔶 Zespół Aspergera a autyzm.

🔶 Diagnoza logopedyczna w przypadku dziecka z Zespołem Aspergera.

🔶 Programowanie terapii i postępowanie logopedyczne – wskazówki praktyczne, propozycje oddziaływań terapeutycznych.

 

👩🎓 KURS POPROWADZI

mgr Renata Bronisz

bronisz

Wykładowca akademicki, logopeda, audiolog, oligorenopedagog

 


ZDOBĄDŹ SZKOLENIE W NOWEJ NIŻSZEJ CENIE tylko 37 zł 

-> Pakiet promocyjny 7 szkoleń- ODBIERZ 1 SZKOLENIE GRATIS!


 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie. Zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Jesteś niezadowolony z kursu? W ciągu 7-dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

 

Osiągnięcia

  • Nabędziesz wiedzę teoretyczną o Zespole Aspergera, w tym w zakresie różnicowania ZA i autyzmu.
  • Poznasz szczegóły przeprowadzania diagnozy logopedycznej.
  • Nauczysz się programować terapię logopedyczną dziecka z Zespołem Aspergera.
  • Nauczysz się prowadzić postępowanie logopedyczne dostosowane do poziomu językowego i społeczno-komunikacyjnego dziecka.

Program

2‏‏‎ ‎1h 30m

Dostęp do szkolenia i materiałów:

Dostęp do szkolenia:00
Materiały szkoleniowe:

O autorze

4.92 (92 ratings)

306 produktów

30130 uczestników

Jestem logopedą doświadczonym w pracy z dziećmi, w dużej mierze z tymi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z wykształcenia również oligofrenopedagogiem i audiologiem. Ukończyłam liczne szkolenia i kursy doskonalące, m.in. z PECS, systemu Makaton, kinezjotapingu logopedycznego, Metody Krakowskiej. Nie ustaję w kształceniu się – moją nadrzędną zasadą w pracy terapeutycznej jest to, by zawsze dostosowywać metodykę pracy do dziecka, a nie dziecko do metodyki. Prowadzę stronę na Facebooku: Logoratorium – Renata Bronisz, na której zamieszczam autorskie infografiki, broszury, plakaty i pomoce terapeutyczne. Jestem absolwentką Studium Edytorstwa Współczesnego, miłośniczką poprawności językowej i ilustracji dziecięcej. Przepadam za podróżami, literaturą i dobrą kawą.
5.00 (3 ratings)

7 produktów

0 uczestników

54 

Wymagania

  • Kurs video. Otrzymujesz 60-dniowy dostęp do szkolenia i materiałów. Uczysz się w dowolnym czasie i tempie.

Docelowi odbiorcy

  • Szkolenie kierowane jest do początkujących logopedów, studentów logopedii, logopedów z doświadczeniem pragnących usystematyzować swoją wiedzę, neurologopedów, pedagogów specjalnych, oligofrenopedagogów, nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, surdologopedów, rodziców.