0(0)

Programowanie języka cz.1 “Od sylaby otwartej do pierwszych słów” – film

‏‏‎ ‎

️ CERTYFIKOWANY KURS®

Czy chcesz nauczyć się zasad programowania języka? Rozpoznawania grupy docelowej pacjentów? Zdobądź wiedzę dotyczącą diagnozowania potrzeb językowych i komunikacyjnych pacjentów. Naucz się projektowania terapii w oparciu o zasady. ✅

 

Po zakupie kursu otrzymasz:

⚜️ imienny Certyfikat z suplementem,

🔆 bogate materiały szkoleniowe,

🔰 10-dniowy dostęp do nagrania szkolenia z możliwością wielokrotnego odtwarzania przez całą dobę!

UWAGA! Kupując szkolenie otrzymujesz wyłącznie dostęp do nagrania ze szkolenia na żywo.

 

 

 

📑 Plan szkolenia

 

I. Część teoretyczna

1. Istota programowania języka.

2. Grupy docelowe odbiorców.

3. Zasady programowania języka.

4. Funkcje języka.

5. Pragmatyka komunikacyjna.

6. Techniki programowania języka.

 

II. Część praktyczna

1. Etap przeprogramowania:

– technika słów kluczowych; – dobór słownictwa (kryterium funkcjonalne, kryterium motoryczne).

2. Etap I programowania języka:

– od samogłoski do sylaby otwartej; – zabawy z samogłoskami; – wykorzystanie onomatopei; – realizacja funkcji języka; -pomoce terapeutyczne.

3. Etap II programowania języka:

– od sylaby otwartej do pierwszych słów; – dobór słownictwa; -realizacja funkcji języka; -zabawy językowo-motoryczne; -pomoce terapeutyczne; – od sylaby otwartej do pierwszych słów; – dobór słownictwa; – realizacja funkcji języka; – zabawy językowo-motoryczne; – pomoce terapeutyczne.

 

👩🎓 Kurs poprowadzi:

 mgr Aleksandra Rosińska
pedagog specjalny, logopeda, neurologopeda, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej, językoznawcą, nauczycielem polskiego jako obcego, terapeutą miofunkcjonalnym i terapeutą ręki, instruktor jogi dla dzieci

 

  • Chcesz dołączyć do kursu, ale płatnikiem będzie Twój pracodawca? Złóż zamówienie i zaznacz „Faktura dla placówki oświatowej”. Wybierz przelew tradycyjny jako formę płatności na PayU, następnie opuść stronę. Fakturę otrzymasz tego samego dnia.
  • Kiedy otrzymasz dostęp? Dostęp otrzymasz tego samego dnia.
  • Niezadowolony z kursu? W ciągu 7 dni od zakupu wyślij wiadomość na adres kontakt@teczka-logopedy.pl z prośbą o zwrot pieniędzy.

Osiągnięcia

  • Nauczysz się:
  • zasad programowania języka;
  • rozpoznawania grupy docelowej pacjentów;
  • diagnozowania potrzeb językowych i komunikacyjnych pacjentów;
  • projektowania terapii w oparciu o zasady.

Program

2‏‏‎ ‎2h

Szkolenie/Materiały

Szkolenie2:00:00
Materiały/pobierz

O autorze

4.98 (52 ratings)

226 produktów

16082 uczestników

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym – logopedą, neurologopedą, terapeutą wczesnej interwencji logopedycznej, językoznawcą, nauczycielem polskiego jako obcego, terapeutą miofunkcjonalnym i terapeutą ręki, raczkującym terapeutą szeroko pojętego karmienia/jedzenia, instruktorem jogi dla dzieci. W ciągu 10 lat pracy mam i miałam przyjemność pracować z dziećmi neurotypowymi (dyslalie, APD, jąkające się i in.), z ORM, afazją rozwojową, dyzartrią, dysfagią, apraksją, z ASD, FAS, MPDz, MW, ZD i innymi zespołami genetycznymi, od maluszków do młodszej młodzieży. Prowadzę na Facebooku stronę Logopeda przedszkolny – Aleksandra Rosińska, gdzie dzielę się swoimi materiałami do pracy. Szkolę się nieustannie, uczę namiętnie i z pasją. Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nie wiem i to jest fantastyczne! Pozaterapeutycznie jestem też podwójną matką i plecakiem małżonka-motocyklisty.
5.00 (2 ratings)

15 produktów

0 uczestników

39 

Docelowi odbiorcy

  • Szkolenie kierowane jest do początkujących logopedów, studentów logopedii, logopedów z doświadczeniem pragnących usystematyzować swoją wiedzę, neurologopedów, pedagogów specjalnych, oligofrenopedagogów, nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, surdologopedów, rodziców.