0(0)

MOTORYKA JĘZYKA-TEST, ĆWICZENIA PO KOREKCIE WĘDZIDEŁKA, CIEKAWE GRAFIKI

‏‏‎ ‎

MOTORYKA JĘZYKA

CAŁOŚĆ PLIKU ZAWIERA:

  • TEST W POSTACI TABELI SPRAWNOŚCI JĘZYKA WRAZ Z PRÓBAMI DR OSTAPIUK I AUTORSKIMI GRAFIKAMI KAŻDEGO ĆWICZENIA
  • PRZYPOMINAJKI/WKLEJKI- USPRAWNIANIE JĘZYKA DLA PACJENTA DO DOMU
  • PRZYKŁADOWA, UZUPEŁNIONA KARTA ĆWICZEŃ PO ZABIEGU KOREKTY WĘDZIDEŁKA
  • ĆWICZENIA PO ZABIEGU KOREKTY WĘDZIDEŁKA – PUSTA KARTA PRACY DO SAMODZIELNEGO WYPEŁNIENIA DLA KONKRETNEGO PACJENTA
  • PRÓBY SPRAWNOŚCI JĘZYKA I ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE W POSTACI AUTORSKICH GRAFIK (MOGĄ SŁUŻYĆ JAKO UZUPEŁNIENIE DO TABELI LUB OSOBNO):

– 3 POSTACIE DZIEWCZĘCE (SZATYNKA,RUDOWŁOSA I BLONDYNKA) Z RÓŻNYMI ĆWICZENIAMI

– 1 POSTAĆ CHŁOPIĘCA (BRUNET)

– DODATKOWO DZIEWCZYNKI SĄ W WERSJI Z OPASKĄ LUB KORALAMI DO DOWOLNEGO UZUPEŁANIENIA, NP. PIECZĄTKAMI, PUNKTAMI, WYRAZAMI LUB NAKLEJKAMI

– CHŁOPIEC POSIADA GWIAZDKI NA KOSZULCE DO WYPEŁNIENIA JAK WYŻEJ

– GRAFIKI SĄ W WERSJI MINI (NA OKŁADCE), A6 (4 POSTACIE NA STRONIE) LUB A4 (1 POSTAĆ NA STRONIE) DO ZAJĘĆ GRUPOWYCH.

– 33 STRONY W 1 PLIKU

*GRAFIKI SĄ AUTORSKIE, WSZELKIE KOPIOWANIE RYCIN I POWIELANIE JEST SUROWO ZABRONIONE. NARUSZENIE PRAW AUTORSKICH BĘDZIE SKUTKOWAŁO ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KARNĄ.

 

Program

1‏‏‎ ‎

MOTORYKA JĘZYKA – TEST, ĆWICZENIA I PRACA PO KOREKCIE WĘDZIDEŁKA?

CAŁOŚĆ PLIKU ZAWIERA: 1) TEST W POSTACI TABELI SPRAWNOŚCI JĘZYKA WRAZ Z PRÓBAMI DR OSTAPIUK I AUTORSKIMI GRAFIKAMI KAŻDEGO ĆWICZENIA 2) PRZYPOMINAJKI/WKLEJKI- USPRAWNIANIE JĘZYKA DLA PACJENTA DO DOMU 3) PRZYKŁADOWA, UZUPEŁNIONA KARTA ĆWICZEŃ PO ZABIEGU KOREKTY WĘDZIDEŁKA 4) ĆWICZENIA PO ZABIEGU KOREKTY WĘDZIDEŁKA – PUSTA KARTA PRACY DO SAMODZIELNEGO WYPEŁNIENIA DLA KONKRETNEGO PACJENTA 5) PRÓBY SPRAWNOŚCI JĘZYKA I ĆWICZENIA ARTYKULACYJNE W POSTACI AUTORSKICH GRAFIK (MOGĄ SŁUŻYĆ JAKO UZUPEŁNIENIE DO TABELI LUB OSOBNO): - 3 POSTACIE DZIEWCZĘCE (SZATYNKA,RUDOWŁOSA I BLONDYNKA) Z RÓŻNYMI ĆWICZENIAMI - 1 POSTAĆ CHŁOPIĘCA (BRUNET) - DODATKOWO DZIEWCZYNKI SĄ W WERSJI Z OPASKĄ LUB KORALAMI DO DOWOLNEGO UZUPEŁANIENIA, NP. PIECZĄTKAMI, PUNKTAMI, WYRAZAMI LUB NAKLEJKAMI - CHŁOPIEC POSIADA GWIAZDKI NA KOSZULCE DO WYPEŁNIENIA JAK WYŻEJ - GRAFIKI SĄ W WERSJI MINI (NA OKŁADCE), A6 (4 POSTACIE NA STRONIE) LUB A4 (1 POSTAĆ NA STRONIE) DO ZAJĘĆ GRUPOWYCH. - 33 STRONY *GRAFIKI SĄ AUTORSKIE, WSZELKIE KOPIOWANIE RYCIN I POWIELANIE JEST SUROWO ZABRONIONE. NARUSZENIE PRAW AUTORSKICH BĘDZIE SKUTKOWAŁO ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KARNĄ.
SZCZEGÓŁOWE BADANIE SPRAWNOŚCI JĘZYKA -CAŁOŚĆ.pdf

O autorze

2.00 (2 ratings)

11 produktów

1068 uczestników

23